powrót do strony głównej

Ręczniki

Naturalne właściwości antybakteryjne

Włókno bambusowe ma wyjątkowe właściwości antybakteryjne i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Według testów wykonanych przez Międzynarodowe Zrzeszenia Producentów Tekstylnych  nawet po 50 praniach, włókno bambusowe zachowuje swoje antybakteryjne właściwości.

Przyjazne dla środowiska

Drzewa bambusowe wykorzystywane przy produkcji włókna są starannie wybierane. Pochodzą z ekologicznych upraw. Proces produkcji jest w pełni bezpieczny dla środowiska, a efektem jego jest w 100% naturalne włókno, bez jakichkolwiek chemicznych dodatków.

Przepuszcza powietrze i reguluje temperaturę

Dzięki swojej strukturze materiał wykonany z włókna bambusowego jest wyjątkowo przewiewny, jednocześnie łatwo wchłania wilgoć. To dzięki tym właściwościom ręczniki wykonane z wykorzystaniem włókna bambusowego mają zdolność odparowywania nadmiaru wilgoci. Co więcej, materiał wykonany z włókna bambusowego chroni nawet przed promieniami ultrafioletowymi.

Oferujemy państwu również ekskluzywne ręczniki z bordiurą z ozdobnymi "diamencikami" skład 100% bawełny, ten ekskluzywny produkt charakteryzuje się bardzo wysoką gęstością i trwałością.